+48 794955201 +48 530951074 Pn-Pt od 9:00 do 17:00

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

    1. Klient sklepu internetowego działającego pod adresem www.estia24.pl dobrowolnie wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w bazie danych Tapoel Sp.z o.o zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 26 kwietnia 2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowychi w sprwie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane te przechowywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz prowadzenia akcji marketingowych, promocyjnych i reklamowych dla Klientów sklepu, w tym w zakresie wskazanym w p. 9 Regulaminu, z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych przepisami o ochronie danych osobowych RODO.

    2. Złożenie zamówienia przez Klienta i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza zgodę na otrzymywanie informacji pochodzących od Tapoel Sp.z o.o dotyczących świadczonych usług i dystrybuowanych produktów na adres poczty elektronicznej Klienta, udostępniony Tapoel Sp.z o.o dla celów realizacji zamówienia oraz obsługi technicznej sklepu.

    3. Każdy Klient ma prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych sklepu. By uzyskać dostęp do własnych danych osobowych wprowadzono procedurę weryfikującą tożsamość użytkownika polegającą na podaniu hasła oraz identyfikatora (adresu e-mail).

© 2021 Właścicielem sklepu estia24.pl jest Tapoel Sp. z o.o.
Realizacja: Dankor Digital
card-mastercard card-visa